Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

“W życiu przydaje się mentor, nauczyciel. Ktoś życzliwy, kto popchnie nas nawet leciutko, ale we właściwym kierunku. Puknie palcem w mapę i wskaże drogę, której początku sami nie umieliśmy odnaleźć”

A.Pilipiuk

16 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Po części oficjalnej, w czasie której pani Dyrektor Renata Bojarska wręczyła pracownikom szkoły nagrody, nastąpiła część artystyczna. Z dużą dawką humoru uczniowie klasy 8c przenieśli nas do szkoły despotycznego dyrektora, który siał postrach wśród wszystkich uczniów. Na szczęście kreatywna młodzież dzielnie stawiła czoła temu wyzwaniu i znalazła wyjście z tej jakże trudnej dla niej sytuacji. W przedstawieniu dużą rolę odegrał szkolny chór pod opieką p. Joanny Szafrańskiej.

Do akademii uczniów przygotowała p. Monika Ozimek, o dekorację zadbała p. Katarzyna Szewczyk.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją foto-video z uroczystości.